You Are Here: Home » Genel » Iphone ücretli uygulamaları bedava indirme yöntemleri

Iphone ücretli uygulamaları bedava indirme yöntemleri

Iphone ücretli uygulamaları bedava indirme yöntemleri

Bazı uygulamalar vardır bu uygulamalar sayesinde bir çok ücretli uygulamayı ücretsiz yani bedava indirme şansına sahip olabilirsiniz.

Peki hangi tür uygulamalar kısıtlı da olsa zaman zaman ücretsiz olur bunlara örnek verelim.

Video Transfer Plus

Bu güne kadar YouTube’a konmuş, en çok izlenen ev videosu “Charlie bit my finger” isimli klip. 500 milyonun üzerinde izlenmiş! Hala görmediyseniz bir göz atmalısınız. Çok komik!

Eğer siz de kendi ev videolarınızı hazırlarken çok zaman harcıyorsanız, şimdi onları kolayca paylaşmak için bir cihaz var elinizde. “Video Transfer Plus” videolarınızı iPhone, bilgisayar ve iPad arasında transfer edebilmeniz için bir uygulama. Harika, kullanıcıya yardımcı bir tasarımı var ve transfer yapmak hem hızlı hem kolay. Bunların yanı sıra, fotoğraf da transfer edebilirsiniz. Ha bire e-posta alıp göndermeye son.

Video Transfer Plus nedir Iphone ücretli uygulamaları bedava indirme yöntemleri

Video Transfer Plus BlogHaber

 

Radio Live! deluxe

Müzik dinlemek bir tek zihne iyi gelmez, aynı zamanda vücut için de harikadır. Bu yalnızca benim söylediğim bir şey değil – McGill Üniversitesi’ndeki araştırmacılar müziğin bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkileri olduğunu bulmuşlar… yani şimdi şunu söylemek gayet adil olur: müzik hayattır!

“Radio Live! deluxe”le müziğin yukarıda bahsedilen faydalarının daha önce hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde tadını çıkarabilirsiniz. Bir kaç klikle, beğendiğiniz bütün radyo istasyonlarını görebilirsiniz, uluslararası olanları bile. Kullanımı çok kolay olan ara yüzü sayesinde favori radyo istasyonlarınızın listesini oluşturmak dışında hiç bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.

 

Radio Live deluxe bloghaber Iphone ücretli uygulamaları bedava indirme yöntemleri

Radio Live! deluxe BlogHaber

 

Lapse It Pro

Uçurtma ile Hava Fotoğrafçılığı’ diye bir şey duydunuz mu? Evet, böyle bir şey var! Havada, fotoğraf makinesinin açısını değiştirmek ve sıra dışı görüntüler elde etmek için makine bir uçurtmaya bağlanır. Tamam, dürüst olmak gerekirse böyle bir şey için iPhone’uma kıyamazdım! icon wink Iphone ücretli uygulamaları bedava indirme yöntemleri

İyi haber çünkü “Lapse It Pro” çok efor sarf etmeden güzel fotoğraf serileri çekmeniz için harika bir uygulama. Daha sonrasında onları GIF ya da video dosyalarına çevirebilirsiniz. Çok açık ve anlaşılır bir kullanıcı ara yüzüne sahip olan uygulama farklı fotoğrafçılık dergileri tarafından bir çok ödüle layık görülmüştür.

Lapse It Pro bloghaber.com  Iphone ücretli uygulamaları bedava indirme yöntemleri

Lapse It Pro BlogHaber

 

Throne Wars

Oyun stüdyosu FlareGames piyasaya yeni bir şey çıkardı! Aynen, doğru duydunuz, ürünleri App Store’da hep 5 yıldız almış bu geliştiriciler yeni cevherlerini piyasaya sürüyorlar – “Throne Wars”. Ortaçağ aleminde bir köy kurmalı ve onu refaha ulaştırmalısınız. Hiç şüphesiz bu oyun kendi janrında bir klasik olmaya aday.

Throne Wars BlogHaber  Iphone ücretli uygulamaları bedava indirme yöntemleri

Throne Wars BlogHaber

 

Yazar Hakkında

Bloghaber.com yazarı...

Yazı Sayısı : 536

Leave a Comment

Bloghaber.com 2010 - 2013

Scroll to top